Září 2010

Shadows on my way...

30. září 2010 v 19:41 | Mischa |  my typewriter
Taak, abych zabila pauzu než konečně dokončím 46, něco u pro Vás mám. Nenapíšu Vám k tomu žádné info, nic... Chci vědět co si o tom myslíte, Váš názor a kritiku. Šup Šup !!


I já měla své sny

16. září 2010 v 12:08 | Mischa |  theme of the week
Už je to dlouho, co na blogu sleduju jednotlivá témata týdne, a občas se i nějakými články pročítám. Dlouho jsem se zamýšlela nad jejich obsahy, myšlenkami, … Vždycky mě to donutilo vytvořit si v hlavě svou verzi, která mě tam pak neustále otravovala. A znáte mě. Když mě něco otravuje dlouho, napíšu to na papír. V tomto případě na blog. Varuji Vás, že to nemá moc hlavu a patu. Psala jsem, jak mi ruka jela, tak snad se v tom alespoň trochu vyznáte... Mohla bych na tohle téma napsat desítky článků... Ale dneska mám nějakou zádumčivou náladu a věřím, že zítra bych to napsal zas jinak, ale tak budiž... xD
Takže vzhůru k mému prvnímu článku v sekci téma týdne.


Hrůza hrůzoucí.

13. září 2010 v 13:12 | Mischa |  time to think
Onen osudný týden je za mnou. A přežila jsem ho.
13.9.2010 - přidány fotky


Terno Víkend

2. září 2010 v 22:36 | Mischa |  time to think
Lidičky moji, měla jsem pro Vás super rozepsaný článek, ale protože už je půl jedenácté a já nemám zbaleno a nemám naučenou řeč, musím to odložit až po Španělsku. Ano, konečně nastal onen osudný víkend a já jedu jako delegát do Španělska. Nevím, co si o tom myslet, kromě toho, že mě představa, že zítra vstávám už ve 4:15 docela děsí. Propašovala jsem si tam Michala, tak si užijeme aspoň pár hodin na pláži.
Pro ty, kdo nemají face, tak jsem zkoušku UDĚLALA. Ano, čtete dobře. Více se Vám o tom rozepíšu v neděli, protože to je fakt na dlouho.
Držte mi palce, ať mě v tom Špáňu nepotká ta moje smůla, a ať mi vyjde počasí.
Po víkendu jsem zpět a zřejmě přihodím nějaká pokráčka :-)

Alohaaaa
Veškeré texty na těchto stránkách podléhají autorským právům. Kopírování a šíření bez vědomí autora je přísně zakázáné.