Mám se dobře, díky za optání.

26. června 2010 v 18:58 | Mischa |  time to think

Oukej, omluvy o mé nečinnosti necháme plavat. Přece jen jich už bylo dost. Řeknu k tomu asi tohle: I´m back bejbe :-)
Připravila jsem si pro Vás snad dostatečně dlouhý a obsáhlý report. Najdete v něm i nějaké fotky...
.Táákže, jak se vlastně mám?

Skvěle.
Dobře.
Fajn.
Jde to.
Nic moc.
Bože, proč mě nenávidíš?

____________________________

Moje nervy si vzaly dovolenou.
Fajn, asi začnu od začátku, chápu, že to nechápete.

Určitě si vzpomínáte, jak jsem vám říkala o novém pohovoru na prodej letenek. Nevyšlo to, potřebovali mě tam každý den a to kvůli škole nemůžu. Ale jinak bych tu práci měla, pan šéf byl ze mě nadšený. Dokončila jsem praxi na základce a v práci jsem byla povýšena. Jsem teď referent a dispečer autobusové dopravy. Znáte firmu Letuška? Tak tady prosím. Řeknu vám, to je to nejhorší, co mě v životě mohlo potkat. Nejdřív se to tvářilo jako fajn práce v kanceláři. Smlouvy, papírování a tak. To mě bavilo. A pak se ze mě najednou stal technik, servisman, účetní, personální, fakturační a já nevím co ještě. Do toho každý den telefon od našeho ruskýho ředitele: "Míšo, co je nového? Pracujete? Co děláte?"
Chodili za mnou řidiči pro věci, o kterých jsem ani netušila, že existují. Musela jsem řešit opravu autobusů a nějakých podělaných tachografů a vyslechla si od pana opraváře, jak jsem pitomá. První týden, co jsem tu byla sama, jsem byla úplně v p*deli. První den jsem se z toho stresu sesypala, druhý jsem už jenom pofňukávala.
A tak to bylo po celý týden. Chtěla jsem i skončit. Naštěstí jsem to nevzdala. Ne že by to teď bylo lepší, ale už jsem se proti tomu obrnila. Není mi každý ráno blbě, protože musím jít do práce. No, vlastně se docela divím, že ty autobusy ještě jezdí. Zprostředkovávám dopravu po celý Evropě. Ale doteď jsem nevěděla co je telepas :-D
Ono to takhle zní celkem nevinně a jednoduše, ale realita je jiná. Každý den tam pokouším sama sebe, a vůbec netuším, jak dlouho to tam ještě vydržím. Nejhorší je, že mi tu práci dohodil rodiný přítel, který je teď v podstatě můj soused a taky můj šéf. Je to značně nepříjemný, takže se o svých pocitech ani nemůžu pořádně rozkecat na facu a jinde, jelikož si to hned přečte. Všechno je to na houby…
Když pominu tu hroznou hororovou práci, byly tu zkoušky. Vlastně pořád jsou. První byla latina. Termín byl 9.6. Učila jsem se na ní přesně 2 hodiny 9.6. Ráno jsem vstala, našrotila se gramatiku, přečetla si jeden text z 30, šla na zkoušku, vytáhla si ten jeden text z třiceti a dala to. V mém indexu se rýsovala první zkouška s popisem výborně.
Byla jsem happy.
Další na mém seznamu byla psychologie. Psychologii mám v malíku, přece jen jsem chtěla být psycholog :-D Termín 15.6. , odučíno přesně 2 hodiny 15.6. Ráno jsem vstala, zjistila jsem, že bereme vývojovku, kterou nesnáším a jedinou neumím a dvě hodiny jsem zírala na papíry. Přišla jsem do školy a vytáhla si tu nejdebilnější otázku: Ontologický vývoj psychiky. Nejdřív jsem byla ko. Ale pak jsem to začala okecávat a okecávat. To bych přece nebyla já. Najednou se v mém indexu zničehonic objevil další statut výborně.
A teď předvčerejšek. Vražedná anatomie. V mém statusu se nerýsuje nic, protože jsem tu zkoušku neudělala :-(
Nebudu tu tlachat nějaké výmluvy na svou osobu. Bylo to prostě hrozný a anatomie vražedná. Už vím, proč se potítku říká potítko. Maturita byla oproti tomu procházka růžovým sadem. Tak nějak jsem to tušila, protože jsem se na to jak jinak vybodla, i když to byl předmět, který jsem se v roce fakt učila a dávala bez taháků. Stejně to mrzelo. Do breku mi nebylo, ale bylo mi mizerně, a vědomí, že hned potom musím do práce, mi moc na náladě nepřidalo. Takže se mi zkoušky protáhly až do srpna. Musím to dát, prostě musím. Takže se budu pravidelně každý den šrotit. Jsem z toho vááážně nadšená. Fujtajksl.

A co se dělo během toho.
Našim jsem oznámila, že se stěhuji. Vzali to dobře. Táta byl smutný, ale pochopil mě. Strejda (který je pro mě taky jako táta) mi řekl proč ne. Babi (která je pro mě taky jako máma) brečela. Chtělo se mi taky brečet. Ale co, změna je život. Odhodlala jsem se k tomu, a nebylo to ani težký. Poslední dva týdny mě totiž náš pes začal nenávidět. Myslím, že do té doby mě jen neměl rád. Začalo to být značně nepříjemný, protože na mě vrčel pokaždé, když jsem kolem něj prošla. Několikrát na mě vystartoval. V podstatě jsem se měla stěhovat až 1.7. Jenže.
Jenže babi slavila narozeniny, tak jsme přijely od Michala (kam jezdíme na každý víkendy, nebo spíš jezdily) a chtěli jít domů. Brankou jsem prošla, ale ke dveřím už jsem se nedostala. Tam totiž ležel pes. Který na mě vrčel. A cenil zuby. A slintal. No prostě skvělý přivítání. Tak jsem vycouvala zpět za branku. A už jsem se k ní nedostala. Musela jsem lézt oknem. Michal lezl oknem. Pohoda. Ztratila jsem nervy. Michal ztratil nervy. Oslava stála za hovno.
Přivázaný pes na mě furt vrčel a hnusně čučel (slovo čučel nesnáším, ale to se nedá jinak popsat). Přišly jsme za babi a řekly: Stěhujeme se. Jsem PŘESTĚHOVANÁ. Jsem oficiálně Chodovák.

Teď už se domů skoro nedostanu. Pes mě nepustí ani za branku. Jakmile se k ní přiblížím, začne skákat a štěkat a vrčet. Njehorší je, že je trénovaný od pošťačky (kterou mimochodem nenechá nám ani doručit poštu) a dokáže vyskočit nad plot. Nepřeskočí ho, ale je to dost nepříjemné.
Ale stýská se mi. Po Kristýnce nejvíc. Co nadělám.TAdy jsem pro Vás připravila malou fotodokumentaci doby, kdy mě Maxík měl ještě rád. Říkala jsem mu Maxipsík. Chce se mi brečet, když ty fotky teď vidím.
Maxík
To u nás byl už týden. Měla jsem ho jenom pro sebe. A tenkrát mě fakt měl rád. Běhal za mnou, slyšel jenom na moje zavolání.
pelíšek
V pelíšku v kuchyni.
maxik
maxik

Zbožňovala jsem ho.

max
Tady pomalu začínalo jeho kousací období, ale mě měl furt rád. Chodily jsme se spolu koupat a na různý procházky...
max
To si s nim strejda hrál  a smál se, že má nějaký velký zuby. Týden potom byl první na koho vyjel. Vyrazil mu dva přední zuby, jeden ulomil a prokousl mu ruku a prst. Pak už moc fotek nemám, nebo jsem se spíš smazala. Ani nevíte jak mě to všechno teď mrzí...
Tak jedeme dál.
Už se v životě nechci stěhovat. Nevěřily byste, kolik jsem za těch 5 let, co jsem bydlela v Mírový, nashromáždila věcí. A to jich půlku ještě nemám přestěhovaných. Chudák Michal. Ten měl oproti mě vážně 6 švestek.
A teď k přípravě bytu-pokoje. To byla hrůza. Myslely jsme si, že to bude v pohodě. Kámoška, co tam bydlela s Péťou před náma, si to tam vymalovala oranžově. Křiklavě oranžově. A natřela všechno.A myslím tím úplně všechno. I trubky, i dřevo na stropě a zásuvky. Nejdřív jsme to chtěly přetřít bílou. Tak si tak jezdím válečkem, když mi na něm půlka stěny zůstala. Musely jsme to oškrábat. Všechno. Už nikdy víc. Pak jsme musely malovat disperzí a bílou barvou a pak teprve našimi úžasnými barvami Ale ta dřina se vyplatila. Dvě stěny máme kávově béžové, jednu hnědou a na jedné máme fakt luxusní tapetu. Jako že fakt luxusní. Jak řekl jeden náš návštěvník: "Máte to tu fakt vyvoněný." Všechno Vám to popíšu u fotek. Možná sem postnu, jak to tam vypadalo, když tam bydlela Klárka.
Koupily jsme si nový nábytek. Sice jsme se trochu zadlužily, ale stálo to za to. Máme skvělou pohovku, jak jinak než hnědou. Nábytek v ořechu, který mám moc moc ráda. A mám velký pracovní stůl. Konečně se tam jakš takš vejdu. Koupila jsem si velkou knihovnu a mám v ní foch jenom o upřích knížkách :-D
.
1.POHLED: To že má ta tapeta dvojbarevný vzory jsem si všimly, až když jsme jí nalepily. Jak řekl Hechťák, fakt vyvoněný xD Těch koleček si nevšímejte, to mi dosluhuje foťák :D

moje pracoviště
Bližší pohled na moje pracoviště :-) Všimňete si tý podložky a kalendáře a šanonu, mám tady všechno s kočkama :-)) :D
2. pohled
2. POHLED: To zrcadlo mě trochu deptá, první co po ránu vidím jsem já s kruhama pod očima a vrabčím knízdem na hlavě. Těch rychlých špuntů si nevšímejte, to jsme to tu jen s Bažinou křtily :-D
-
Bližší pohled na roh. Vidíte, všude kočky :-D
.
3. POHLED: Nše milovaná plasma a PS3 :-)) Uni Bar a nad ním stmívání :-D Už ta
m jsou i moje masky a prasečí hlava :-D
.
Moje nová knihovnička :-) Ještě tady nemám všechny knížky.. Všimněte si mého upířího fochu :-D A  tý giga knížky Mňau :-)) Tu miluju ...
.
Naš kuchyňka :-) 1. pohled.
.
Kuchyně z druhý strany :-) Pěťa má taky hustou tapetu :-)
.
Naše gigalednička :-D Vynechte ty fotky Michala jako mláděte a jukněte na ty magnety a stylovej nakupní lístek xD Simpsonsbest!
.
Všechno mám s kočkama :-D A mám jich celou sadu :-D

Bydlí se mi skvěle. Dokonce jsem si už i vařila. Sice jenom fazole, ale o víkendu si pohraju. Mám to blízko na bus i do Tesca. Prostě a jednoduše skvělý.
Trochu Vám přiblížím, kde vůbec Chodov je, nejlepší to bude z mapy.
.
.
Hledejte růžový kostičky. Ta v prova je u našho levo je u našeho baráku v Mírový. Ta vlevo je jak jinak než u našho chodovskýho bejváčku :-)

Bus mi jezdí každých 15 minut, ve Varech jsem za 20 minut.Zastávku mám naproti baráku, v Mírový jsem na ní musela chodit 2 km pěšky.  Je tu dobrý kino, skvělá pizzerka a čína.
Teď jsme tu zrovna měly krimifest. Dávaly tam normální filmy, co jsou teď v kině, až na to že jen za 30,- Kč. S Peťulou jsme se to bohužel dozvěděly až pozdě, takže jediné, na co jsme mohly jít, byl The Wolf, a nebo Kuky se vrací. Kukyho jsem odmítla, je to smutný a já bych při tom bulela. Takže jsme šly na toho novýho vlkodlaka s Anthony Hopkinsem (netuším, jestli se to píše takhle, takže sorry Tony). Příběh nic moc, ale je to dobře natočený. Neječela jsem. Jenom nadskakovala. Kluci za mnou říkaly, že jsem jak skákací míček na podání. Péťa to měla pro změnu na háku, akorát se vždycky lekla, jak jsem nadskočila já :-D
Hrozně jsem se bála. Příště jdu raději na Kukyho.
Mimo jiné, byly jsme na Diamond Fight. Kdo neví, je to show s bojovými sporty. Určitě víte, jaká je situace v Karlových Varech. Určitě víte, jak máme rádi ruské obyvatele našeho "českého" města. A právě tyhle zápasy byly Česko-Rusko. Atmosféra byla fakt krutá, i když nás tam bylo celkem málo. Bylo to tak vyhecovaný, že ještě druhý den mě bolely dlaně a hlasivky. Nakonci byly i MMA (směs bojových sportů Muj taj(netuším jak se to píše) a podobně. A úplně na konec byly i UFC. Jestli nevíte, co to je, tak to je v podstatě boj bez pravidel. Může se všechno, i lokty. Je jen něco kolem
30 zakázaných chvatů, ale všechny ty další stovky jsou povolený. A 5 způsobů KO. Dřív to bylo i na život a na smrt. Jenže to zakázaly. Ale stejně se vždycky krutě pobijou. Teče krev. A co bylo nejlepší, ten poslední zápas bylo Česko- Rusko, a za Čechy tam byl Číňan Poborský, Chodovák :-)) soused :-)) Po dvaceti vteřinách mu dal KO. Moc krve jsme neviděly, ale stejně jsme byly happy.
Viz video níže :-)
Všimněte si na začátku toho Russia. Hned jsme je přeřvaly. Michal je vystihl dobře: "Zm*di z*asraný. Do prčic, kdyby aspoň tak dobře neplatily ":-D
Druhej den si Michal koupil UFC na PS3. Miluju PS3.
Jinak je můj společenský život na nule. Plánuju snad jenom výlet do Plzně na Eclipse. Ve Varech teď bude MFF (víte co to je, že jo? Nejedete sem někdo?) takže kino bude celej červenec zavřený. Bůh ví, kdy to tu bude.
Krutě se na to těším. To bude nejlepší ze všech dílů. BD nemám ráda, takže má Eclipse poslední šanci mě oslnit. Jen ten Edward mi tam vadí :-/
Už se těšim na Chucky xD Zboří nám tu KV. Dneska jsem si na tebe vzpomněla, když dávali na Discovery dokument o Kawasaki. Ninja vede :-))
BTW: Kdybyste měl někdo cestu do Varů, nebo nevěděly, kam na výlet, hlaste se :-) Moc ráda Vás uvidím. A MMF je dobrej xD
Přečetla jsem 3. díl Školy noci. Je to dobré, ale už mě to nebere tak jako první díly. Zoe moc zdivočela, mě se Lorren vůbec nelíbil.
Vyšel 3. díl Vampýrské akademie. Nečetla jsem, nemám na něj prašule :-( Mám další díl Anity v ČJ, ale už mě nebaví. Je to smutný, protože ty knížky do určitýho dílu miluju, ale už je to moc zamotaný, nezáživný. Takže jsem ho rozečetla a nedočetla. To je snad první knížka, co ji mám rozečtenou.
Takhle s dlouhým odstupem už netuším, co bych vám ještě vyprávěla. Snad jen to že jsem si včera úspěšně odřízla půlku palce xD Bolí to jak sviň. Vzhledem k tomu, že jsem už přestěhovaná, zkoušky mám "skoro" hotový, mám čas sem chodit častěji.
Děkuju všem, co jste mi tak usilovně držely palce :-) I těm, co se mi ozvaly i přes mou nečinnost...
Tak, a co vy? Jak se máte? Co děláte? Co škola? Co plánujete na prázdniny? Jsem celá nedočkavá na novinky :-))
Nelekejte se toho dessu, je jen provizorní, o víkendu zapracuju na novém :-)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 happy happy | Web | 27. června 2010 v 21:51 | Reagovat

Tak to vypadá, že budu asi první, která ti na tenhle dlouhej článek odepíše.A to jsem ho opravdu přečetla celý! (Což se u mě moc často nestává) :-?  
S tou prací ti to vůbec nezávidím, ale nechápu, jak tě jen tak můžou hodit rovnou do práce, aniž by tě nějak vyškolili. A ten co ti řekl, že si pitomá - toho bych poslala *** no prostě tam, kam slunce nesvítí. Nemám ráda lidi, co si vyskakujou na ostatní bez pořádného důvodu. je to idiot, takže bych ho (na tvém místě) ignorovala. ;-)
Jinak pejsek je krásnej, jenom škoda, že není vycvičený... Asi proto na tebe vrčí. Sestra si pořídila taky takového velkého psa a potom, co s ním oddřeli několik lekcí na cvičišti, je jako beránek. 8-O
A k bytečku - závidím. Je opravdu moc krásnej, hlavně ta hnědá tapetka, ale i ta tapetka v kuchyni se mi moc líbí. Taky bych chtěla. Ale nevím teda, kdo by do toho se mnou šel. Na mě by asi nikdo neměl nervy. :-D
Na závěr ti chci poděkovat, člověka potěší, když ví, že aspoň někdo zavítá na jeho stránky. A samozřejmě moc ráda se spřátelím. Už dlouho čtu HTEM, i když poslední kapitoly jsem kvůli škole nestíhala (brzy to napravím). ;-)

2 Melanie Melanie | 28. června 2010 v 20:00 | Reagovat

Ahoj.... :D
Závidím obývačku!!!! Tá tapeta je fakt dobrá... :)
A teraz budem zas otravná: veľmi dobre chápem, že nestíhaš, nenaštvi sa na mňa, ale - kedy bude ďalšie HTEM a Luciana??? :D (už mi strašne chýbajú tvoje kapitoly.... :P)

3 Sofia Sofia | 30. června 2010 v 9:47 | Reagovat

Ahooojky zlato :-)
K tvý práci se už ani vyjadřovat nebudu :-( my už jsme si o tom pokecaly a já stále nemůžu pochopit jak to tam můžeš vydržet.
Budu se asi opakovat ale ten pokojík je nádhernej! :-)
co dodat, snad jen: nj, ty a kočky :-D
Maxík byl krásnej :-( škoda že je to ted takova obluda. Ale ted uz mas od nej klid, uz se nemusis bat .-)
A jak se vam tam dari? Spis jak drevo?
Ty jo, to chci taky, kino za 30,- :-)) Vlkodlak je dobrej no, ale já jsem se teda při něm vůbec nebála :-D
No vidíš, to já ani nevěděla, že je to až tak blízko Varů. Vždyť to je skoro přímo ve Varech, hned za Počernama :-) Tam jsem měla babi :-)
Prosim tě, odkdy ty jsi na bojový umění ? :-D Škoda, že nejedeš do Prahy :-( myslim na tu premieru.
Ty jo, on uz ted bude festak vid? Chjo, letos se tam asi nepodívám. Prej tam má být u Vás Jude Law :-))
S tou zkouškou si nelam hlavu Mišulí, to zvládneš. Všechny ostatní jsi udělala tak skvěle, tak ti přece jedna nezkazí náladu. I když tě chápu no, je to otrava. já podle mě půjdu taky, z Mikra :-( Zkoušku mám v pátek, ale už nemám snahu se na to ani učit :-/
jen tak mimochodem, jak jsme na tom s povídkama? Kdypak bude pokračování s Lexis? Ted jsem si to zase četla, a je to moc úžasný. Byla by škoda, kdyby si se na to vyprdla....
Páááááááá :-P

4 Ája Ája | 2. července 2010 v 10:11 | Reagovat

Máš moc krásný byteček :-) Jsem ráda že jsi zpět Mischko :-)

5 Mischa Mischa | 7. července 2010 v 7:40 | Reagovat

[1]: To víš, lidi na mě po takový pauze zapomněli :-D
Tak to tě potom chválím happy, na mě samotnou je to moc dlouhý :-D
Mě vůbec nemluv, ještě doteď mám z toho všeho depky a pořád nevím, co je co a jak se to dělá.. A nejhorší je, že o tom ani s moc lidma nemůžu mluvit, protože teď řešíme samý "vážný interní záležitosti" a já bych porušila smlouvu, pokud bych to řešila veřejně... Prostě hrůza, děs, běs...
No nic jinýho mi ani s idiotama nezbývá... Jelikož je jich tu poměrně dost :-D Praxí člověk vylepšuje ...
No a vidíš, to je právě nejhorší, naši s ním na cvičák chodili... přes rok se cvičil.. Na mě začal vrčet až když už na cvičák chodil... Přijde mi, že ho tam spíš naučili, kam má kousnout aby to nejvíc bolelo... Ale tak to už je ted holt jedno..
Určitě bys našla dobrovolníka :-) Já to mám dobrý, jsem tam s přítelem a jeho ségrou takže jsem takovej usměrňovák, aby se ti dva nepozabíjeli :-D
Já na tvoje stránky už chodím moc dlouho a povídky taky čtu :-) Jsem ráda, že tě můžu mít mezi SB :-)

6 Mischa Mischa | 7. července 2010 v 7:48 | Reagovat

[2]: Ahoj Mel! O tobě jsem dlouho neslyšela, jakpa se máš?
Píšu a snažím se, ale jde to teď pomalu a zas nemám tolik času. Do konce týdne by tu pokračování měla být...

7 Mischa Mischa | 7. července 2010 v 7:54 | Reagovat

[3]: Ahoj Žovka :-D
Jo to já taky ne. Chtzěla jsem říct že jsem masochista, ale to je ten co zbožňuje bolest, ne ? A jak se jmenuje ten kdo se vyžívá ve stresu? To je jedno, trochu jsem se zamotala :-D
Děkuju :-) zbožňuju ho :-)
A ted je zase hodnej hajzl jeden, ted me vita pokazdy kdyz prijdu :-D
Daří se dobře, až na práci, se mám fajn :-) Nemůžu si stěžovat, je to příjemný se zase těšit domů :-)

Jj to si ještě pamatuju, no hned za Počernama je mírová:-)
Mě braly vždycky :-D Jako malá jsem chtěla být buď policistka, karatistka, nebo hokejistka :-D Až na ty fízly mám všechno fuert ráda :-D
Jo, je tu a je krutej :-) Mám novýho favorita :-D
Budu muset :-( a co to MIKRO?
Nevyprdnu neboj :-) ale HTEM a Luciana mají zatím přednost...HTEM brzy skončí a pak z toho bude hlavní povídka :-)

8 Mischa Mischa | 7. července 2010 v 7:55 | Reagovat

[4]: Děkuju :-) V celé své kráse :-)

9 Kaku Kaku | Web | 7. července 2010 v 11:23 | Reagovat

Páni, máte vážně boží byt! Ta kuchyň je nádherná a ten obývák.. ta tapeta je dokonalá. :)
Už sem to řikala každýmu a asi padesátkrát, ale u Anity sem stále zaseklá. :D Stáhla sem si ty další díly, co byly přeložený, ale sem zaseklá v tý osmičce a nehnu se dál.. asi to nikdy nedočtu a taky mě to štve. :/ :D
Je mi líto toho psa, protože to bylo takový mírumilovný štěně.. moc nechápu, jak tě pes může přestat mít rád? :D Myslela sem si, že to neni možný.. Ale zase vim, jak tě může přestat mít rád králík. To je taky vtípek docela. :D R.I.P Miki.. :D
Sakra, nechápu, jak takovou práci můžeš zvládat. :D Mně by asi hráblo. A k tomu se učíš na zkoušky? To bych se rovnou zahrabala.. Ach jo, sem tak ráda, že mam prázdniny a že se hrozně nudim. :D
Osobně toho na prázdniny moc neplánuju, jenom pár akcí, tak doufam, že se to vydaří.
Ty si taky pořádně užij prázdniny, ať ti všechno vyjde. :) Jo a gratuluju k novýmu bydlení. :)

10 Melanie Melanie | 7. července 2010 v 21:53 | Reagovat

[6]:Tak ide to... snažím sa uživať si voľno... :D
Pozerám, že to v tej práci nemáš práve najlepšie... a popri tom sa učiť.... to by som asi nevydržala... :)

11 Mischa Mischa | 22. července 2010 v 8:46 | Reagovat

[9]: Děkuju Kaku :-) Zbožňuju ho :-) Hele, tak teď už jsme dvě :-( Taky jsem se zasekla. A došla jsem ke smutnýmu závěru, který mě i děsí. Anita už se mi nelíbí :-/ Teda myslím ty poslední díly :-/ Je to hrozný, všechny ty vlkodlačí blbosti :-(
Viď, je to divný :-/ Já to taky nechápu :-/ Byl tak roztomilej :-) A Teď je z něj krvelačná příšera .-/ Cože? králík? povídej :-D

Víš co je na to vtipný? Já taky, nemám ponětí jakto že to ještě zvládám :-D Ale už na to seru, protože za chvíli byc h fakt byla ko. To je poprvý v životě co se mi ruce klepaly nervama :-/
Závidím ti prázdniny :-/ Závidim ti nudu :-D
Neboj, nějak to vymyslim, a taky si něco náplanuju :-(
Děkuju moc Kaku!

12 Mischa Mischa | 22. července 2010 v 8:47 | Reagovat

[10]: Aspoň někdo :-)
No mi mluv, pomalu už to takyn nestíhám :-/ Ale musím, nic jinýho mi nezbývá :-/

13 Bellla-Kazumi Bellla-Kazumi | Web | 3. září 2010 v 22:33 | Reagovat

Fakt ty tapety jsou luxusní:)

14 Mischa Mischa | 10. září 2010 v 13:14 | Reagovat

[13]: Juuu děkuju Martí :-)

15 kdo-jsem-ja kdo-jsem-ja | Web | 17. září 2010 v 22:02 | Reagovat

ahojky mas moc hezky blog jen tak dal hele jo fakt nekecam jako sice te neznam jako ale nasla jsem tvuj blog ze je ta mala ikona na blogu tak klikam a takovej mrada blog :)

16 Mischa Mischa | 20. září 2010 v 8:21 | Reagovat

[15]: Děkuju moc! Tak doufám, že tě tu uvidím častěji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré texty na těchto stránkách podléhají autorským právům. Kopírování a šíření bez vědomí autora je přísně zakázáné.