Duben 2010

The End Of Excruciation

23. dubna 2010 v 13:32 | Mischa |  time to think
The End Of Excruciation

sunny

Čtete dobře. Konec veškerého utrpení a sociálního strádání. Dnes se stalo něco, co jsem již dlouho očekávala. A ten den, kvůli kterému jsem se v noci před spaním modlila, konečně přišel. Událo se to přesně v 8:45. Tak jako v každý jiný den zazvonil zvonek, jenž nám měl ukončit vyučovací hodinu. Ale tentokrát bylo na tom drnčivém zvuku něco divného. Nesl se definitivně tichem, které bylo občasně přerušované ťukáním našich prstů po klávesnici. Bylo to hodina počítačů jako každá jiná. Alespoň se to tak na první pohled zdálo. Něco však bylo jinak. Něco, co mi ještě teď vyvolává úsměv na rtech. Něco, díky čemu mě teď čeká příjemná brzká budoucnost. No dobře, možná si to tak trochu idealizuju, ale proč ne? Mám dobrou náladu. Zvedla jsem se ze své židle, tak jako pokaždé a vydala se za kámoškou ke dveřím, abychom spolu mohly pokecat o tom, jak snad jsme ten zápočet dostaly za pakatel. Měla jsem radost, stačilo tak málo a já ho měla v kapse. Prošly jsme dveřmi a zamířily k výtahu, tak jako pokaždé. Ani jedné z nás to ještě nedocházelo. Vydaly jsme se domů. A pak, když jsme prošly dveřmi a vyšly na světlo denní, mi to docvaklo.
   "Sakra," řekla jsem si. "Tohle je vlastně naposled." Terka mi jen můj postřeh se smíchem odkývnula a my se mohly vydat do spárů dobré nálady. Dnes, přesně v 8:45, nám totiž skončil letní semestr.

Kontakt

19. dubna 2010 v 0:14 | Mischa
Kontakty na webmiss:

Who´s Mischa?

19. dubna 2010 v 0:10 | Mischa |  about mischa

- aktualizováno 4.2.2012

Povídky

18. dubna 2010 v 23:00 | Mischa |  my typewriter
Hominem te esse, memento (HTEM)
Kategorie: Twilight fanfiction, kapitolová
Typ: fantasy, dobrodružné, romantické
Sumarizace: Hominem te esse, memento - Pamatuj, že jsi člověk je povídka vyprávějící o životě jedné zvláštní dívky, Sofie. Sofia žije ve Forks od svých 12 a to spolu se svou adoptivní rodinou. Clair a Anthony si Sof vybrali pro její strastiplný osud. Právě ve věku 12 let byla Sofia nalezena v lese, v zpustošeném stavu. Utrpěla ztrátu paměti. Nepamatuje si ze své minulosti absolutně nic. Její život začíná okamžikem, kdy se probouzí v lese. A aby to Sof neměla v životě jednoduché trpí jakousi zvláštní chorobou. Její každodenní život je protkán nesnesitelnými bolestmi hlavy a od 17. roku se k tomu přidávají i nevysvětlitelné záchvaty. Ale je to skutečně nemoc? A co s tichou a uzavřenou Sofii udělá příjezd podivné rodiny Cullenů? Můžou snad oni za to, že se jí ve střípkách vrací bolestivá minulost? Komu patří uhrančivé zlaté oči? Kdo je Ryan? Sofia konečně nalézá pravdu o tom, kým ve skutečnosti je. Dokáže se s tím vypořádat? Zachrání ty, jež miluje? Hominem te esse, memento. Právě tento citát bude mít pro Sofiu rozhodující význam.
Postavy: Sofia Wright, Ashley, Anthony a Clair Wright, Ethan Cullen, Alice a Jasper Cullen, Esme a Carlisle, Rosalie a Emmet Cullen, Callem Poulsen, Ryan Roux, a ostatní.
Stav: Rozepsaná (aktivní)
Prolog: ZDE
Kapitoly: ZDE
Galerie:ZDE
Atualizovaný přehled: ZDE

HTEM - 43. Kapitola

18. dubna 2010 v 0:21 | Mischa |  Hominem te esse, memento.
Slíbila jsem vám dnes pokračování, tak ho tu máte :-) Doufám, že budete spokojení, protože mi tahle kapitolka dala pořádně zabrat. Ale po těžké práci přišla aspoň malá odměna, a já jsem se svou prací spokojená. Jsem zvědavá na váš názor. Moc vám děkuji za komentáře u minulé kapitolky, moc mě potěšily. Doufám, že i u té dnešní mi zanecháte své ohlasy. Nevím, co bych vám k tomu ještě řekla, protože nechci nic předem prozradit, takže snad jen: příjemné počtení :-)

Reading list- Začínáme!

9. dubna 2010 v 15:24 | Mischa
Vítám vás do nové rubriky. Je mi jasné, že to může být jen marný pokus vám přiblížit, některé moje oblíbené knihy, jelikož takovouto podobnou rubriku můžete najít na každém druhém webu…

Bad time for my stomach...

9. dubna 2010 v 14:47 | Mischa |  time to think
Tak tu pro vás mám další spot ze svého nudného života...

HTEM - 42. Kapitola 2/2

6. dubna 2010 v 0:07 | Mischa |  Hominem te esse, memento.
Druhá polovina...

HTEM - 42. Kapitola 1/2

6. dubna 2010 v 0:06 | Mischa |  Hominem te esse, memento.


No, konečně. Nezabíjejte mě, jinak vám nikdo nenapíše další kapitolu. ale jo já vím, slíbila jsem, že tu bude v pátek, a nakonec je z ptáku pondělní půlnoc. mlouvám se, ale bylo to teď trochu akční. Času je málo, a inspirace si u mě taky bere občas dovolenou. Netvrdím, že vám to teď tou kapitolkou vynahradím, ale snad vás alespoň samotné pokračování potěší. Je to jedna z těch průměrných kapitol, kdy se vlastně ai nic pořádného neděje, ale spíš na děj navazuje. Přístí se pokusím udělat akčnější, a pokusim se jí zítra dopsat. ale znáte to, slibovat to nebudu. Nemám se sliby dobré zkušenosti xD Celá kapitolka je proložená obrázky, abych ještě více rozvinula vaší představivost. Samo o sobě má 12 a půl A4, tak snad vás neunudím. Vzhledem k tomu, že je to prostě moc znaků, musím zas kapitolu rozdělit do dvou polovin. Chjo, příště je raději nebudu psát tak dlouhý.  Doufám, že se vám bude líbit a už se moc těším na vaše reakce. Mockrát děkuju za minulé komentáře, moc jste mě potěšily :-)

Save the hero

1. dubna 2010 v 16:28 | Mischa |  time to think
Mám pro vás jedno smutné a velmi nemilé oznámení. Neříká se mi to vůbec lehce, a tuším, že mě mnozí z vás nepochopí, ale je to bohužel tak a je to NEMĚNNÉ.
Veškeré texty na těchto stránkách podléhají autorským právům. Kopírování a šíření bez vědomí autora je přísně zakázáné.