Web a Mischa - Mischa´s web

28. února 2010 v 23:55 | Mischa |  web me
»Vítejte na mém webu o všedním životě jedné obyčejné holky. Naleznete zde nejen moje výlevy ale hlavně mou spisovatelskou tvorbu. Už žádná fanfiction ale nezávislé story. Užijte si to tu, zanechte komentář a hlavně nekopírujte! «

Veškeré texty na těchto stránkách podléhají autorským právům, pokud nenapíšu jinak! Jakákoliv manipulace a kopírování je nezákonné a přísně zakázané!
Tak a teď dost formalit. Založila jsem si vlastní web, jako už po několikáté, ve snaze sdílet své myšlenky s ostatními. Ale protentokrát to nejsou jen pro mě nyní už ubohé výlevy (bývala jsem hrozná puberťačka), jsou to mé povídky. Začala jsem pozvolna, nejprve s Twilight fanfikcí. Ale pak jsem se pustila i do samostatné tvorby, Luciany. Ale ani to mě zřejmě nedokázalo uspokojit, a tak teď mám hlavu plnou nových námětů, a nevím, co dříve z toho zapsat. Takže věřím, že protentokrát mají moje stránky budoucnost, že se jim budu věnovat. Byla bych moc ráda, kdybyste se na mé stránky vracely. Ne kvůli návštěvnosti (i když, co si budeme říkat, i ta potěší), ale proto, že se vám bude líbit má tvorba. Že to přece jen čtete. Samozřejmě mě o tom přesvědčují vaše komentáře. Ale z vlastní zkušenosti vím, že ne každý, kdo si můj příspěvek přečte, ne vždy napíše komentář. A vlastně, já si kvůli komentářům vlastní web založila. Je to jednodušší, než obíhat milion stránek, a navíc mi zde může psát komentář kdokoliv, třeba moji přátelé, a nemusí se zrovna na edwardcullen.keynet.cz registrovat. Má to určitě mnoho výhod. A proto doufám, že i já mezi vámi čtenáři najdu věrné návštěvníky, že když si mou kapitolu přečtete, napíšete komentář, že se sem budete vracet.
Otázka spřátelení: Nebráním se. Ale já si do svých affs přidávám, koho chci. Nepotřebuji na oplátku dostat své místo ve vašich oblíbených stránkách. Jakákoliv stránka, která mě svým obsahem, nebo vašimi názory zaujme, má u mě své čestné místo. Pokud si myslíte, že byste mne mohly zaujmout, hoďte sem komentář a já vám odpovím.
Reklama: Absolutně nechápu lidi, kteří mají za své poslání spamovat ostatní blogy svými reklamami. Takové blogy nechápu, nezajímají mě a není pro ně u mě na blogu místo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré texty na těchto stránkách podléhají autorským právům. Kopírování a šíření bez vědomí autora je přísně zakázáné.