Luciana: Zbloudilá ve stínech - Sumarizace

28. února 2010 v 23:45 | Mischa |  Luciana: Zbloudilá ve stínech
Ahojte všichni. Zariskovala jsem, to musím uznat, ale i přesto mám dobrý pocit z toho, že jsem poprvé napsala něco, co je jen a jen mé. A teď bych se s vámi o to chtěla podělit. A hned na začátek mám na vás velkou prosbu. Zkritizujte mi to, ohodnoťte, okomentujte. Protože bez vás pak ani nemá cenu to dál psát. Vím, že moje první kapitoly budou zmatené. Ale tak tomu bylo i u Hominem a já musím s potěším říct, že se tato povídka dočkala vaší přízně. Vím, tohle je něco jiného, říkáte si. To není Twilight, ale prosím, nedsuzujte mou fantazii hned na začátku, a já vám pak můžu slíbit, že vás to nadchne. Teda aspoň doufám. No, tak s chutí do toho ....


Luciana: Zbloudilá ve stínech

.
Sumarizace:
Zapomeňte na to, co jste doposud poznaly. Zapomeňte na náš svět. Píše se rok 2000, a nacházíme se v Los Angeles, ve městě ztracených andělů. Vše vypadá na první pohled stejné, stačí však pozorně číst a ponoříte se do světa, který je smrtelníkům skryt. A najednou vše bude vypadat jinak. Věci, o kterých jste si myslely, že znáte, se najednou změní v něco jiného. Děsivějšího.
Příběh, jehož řádky budete číst, vás bude provázet po cestě jedné mladé dívky. Je to už dávno, co jeden její život skončil a začal druhý. Už nepláče, nebe roní slzy za ní. Její tvář není smutná, i když je poznamenána utrpením. Jejím osudem není nalézt klid. Jejím posláním je šířit smrt. Zrazena milovanými a plna nenávisti se mstí na životech lidí. Říkají jí přízrak, bludný poutník. Její pravé jméno je jim skryto.
"Luciano, Luciano," našeptávají stíny. Netuší, že ji nezradily. Netuší, že to byla lest. Pohrdá jimi, ze světla zrozenými.
Jejich záře již nevidí, pro ni jsou barvy skryty. Už nikdy nespatří slunce zář, už nikdy ji nebude teplo hřát. Bloudí světem, osamělá. Ale vše se může změnit. Je její duše skutečně zapovězená? Jak již Nathaniel jednou řekl, nic není nemožné… Bude mít Luciana sílu bojovat?


Kategorie: Originální tvorba, kapitolová
Typ: fantasy,mystery, depresivní, dobrodružné, romantické
Postavy:
Luciana de Alivery, Nathiel, Nathanael, Daniel Brix, Salvien de Alivery, Našeptávači, Alvína
Stav: Rozepsaná (aktivní)
Prolog:
ZDE
Kapitoly:
ZDE
Galerie: Pracuje se na ní...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sofia Sofia | 1. března 2010 v 0:34 | Reagovat

teda musím říct, že lepší sumarizaci jsem ještě nečetla. I když tam toho moc o ději neříkáš, je to perfektní. Stejně jako tvůj prolog u hominem :) Miluju tvuj styl psaní, určitě si tvojí práci přečtu :)

2 Malika Malika | 1. března 2010 v 0:35 | Reagovat

tak konečně jsem tu... a tedy hned na úvod tě musím vychválit až do nebe za sumarizaci..je perfektní, doufám že stejný bude i příběh, protože jestli ano, tak ho můžeš poslat rovnou do nakladatelství...:)))

3 Mischa Mischa | 1. března 2010 v 0:35 | Reagovat

[2]: Ahoja Mal! Jsem ráda, že jsi konečně zpět :) Doufám, že všechno dobře dopadlo :) a hned se červenám, ne děkuju za pěknou kritiku, to mě vždycky povzbudí. Jsem ráda, že se ti ten návrh líbí. Měla jsem ho v hlavě už dlouho, ale strašně těžko se mi to přenášelo na papír :) ale jsem hrdá na to co vzniklo :) No uvidíme, jestli se ti to bude líbit i nadále :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré texty na těchto stránkách podléhají autorským právům. Kopírování a šíření bez vědomí autora je přísně zakázáné.